مایع السیسی آمریکا استقبال تروریسم آمریکایی

مایع: السیسی آمریکا استقبال تروریسم آمریکایی رئیس جمهور رئیس جمهور دونالد ترامپ مبارزه با تروریسم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با تونس و الجزایر جهت ما پیروزی است/ مثل یک سرباز به پیراهن کشور عزیزمان ایران افتخار می‌کنم ، شجاعی

مسعود شجاعی راجع به دومین دیدار تیم ملی کشور عزیزمان ایران در اردوی فروردین و بازی برابر الجزایر گفت: دومین دیداری است که در این اردو انجام می‌دهیم. الجزایر هم

بازی با تونس و الجزایر جهت ما پیروزی است/ مثل یک سرباز به پیراهن کشور عزیزمان ایران افتخار می‌کنم ، شجاعی

شجاعی: بازی با تونس و الجزایر جهت ما پیروزی است/ مثل یک سرباز به پیراهن کشور عزیزمان ایران افتخار می کنم

عبارات مهم : ایران

مسعود شجاعی راجع به دومین دیدار تیم ملی کشور عزیزمان ایران در اردوی فروردین و بازی برابر الجزایر گفت: دومین دیداری است که در این اردو انجام می دهیم. الجزایر هم مانند تونس شرایط مشابهی با مراکش دارد ولی الان مهم تر از همه، خود تیم ما است و کاری است که انجام می دهیم تا آماده حضور در جام جهانی شویم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید بازی با تونس و الجزایر فارغ از هر نتیجه ای، یک پیروزی جهت تیم ملی و بازیکنان این تیم است آیا که می توانند از رویارویی با این دو حریف تجارب بزرگی کسب کنند.

به گزارش ایسنا، مسعود شجاعی راجع به دومین دیدار تیم ملی کشور عزیزمان ایران در اردوی فروردین و بازی برابر الجزایر گفت: دومین دیداری است که در این اردو انجام می دهیم. الجزایر هم مانند تونس شرایط مشابهی با مراکش دارد ولی الان مهم تر از همه، خود تیم ما است و کاری است که انجام می دهیم تا آماده حضور در جام جهانی شویم.

بازی با تونس و الجزایر جهت ما پیروزی است/ مثل یک سرباز به پیراهن کشور عزیزمان ایران افتخار می‌کنم ، شجاعی

او ادامه داد: در وقت باقی مانده تا جام جهانی چهار بازی دیگر پیش رو داریم و باید از این وقت و بازی ها عالی ترین بهره را ببریم. عالی ترین استفاده هم این است که بازیکنان جوان و بازیکنان با تجربه تر می توانند بهتر با هم هماهنگ شوند. از طرف دیگر در چنین بازی هایی است که سرمربی تیم ملی می تواند به بازیکنانی که جوان تر هستند میدان دهد تا جهت بازی های مشکل که پیش رو داریم محک خوبی خورده باشند و تجربه کسب کنند. این بااهمیت ترین اتفاقی است که با انجام این بازی ها جهت تیم ملی رخ می دهد، دقیقا مثل اتفاقی که جهت ما در بازی با تونس رقم خورد و سرمربی تیم از آن بازی جهت کسب تجربه بازیکنان جوان تر بهره برد و به خاطر همین در آن دیدار تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه تر در زمین بودند.

شجاعی با اشاره به روحیه بالای تیم ملی گفت: ما هر لحظه جهت موفقیت تیم ملی می جنگیم ولی به نظرم در حال حاضر چیزی که بیش از نتیجه های بازی های دوستانه اهمیت دارد، کسب تجربه از بازی با تیم های خوبی مانند تونس و الجزایر هست. فکر می کنم این عنوان از هر چیز دیگری مهم تر هست. این نشانه مهم ما است که تا قبل از جام جهانی به عالی ترین نحو آماده حضور در مسابقه های شویم.

مسعود شجاعی راجع به دومین دیدار تیم ملی کشور عزیزمان ایران در اردوی فروردین و بازی برابر الجزایر گفت: دومین دیداری است که در این اردو انجام می‌دهیم. الجزایر هم

او به کیفیت حریف سه شنبه کشور عزیزمان ایران برابر الجزایر هم اشاره کرد و گفت: الجزایر در جام جهانی قبلی حضور موفقی داشت و تیم بزرگی نشان داد. آنها در بازی آخر در دیداری که مستحق شکست نبودند، به آلمان باختند و از بین بردن شدند. این تیم اکنون هم بازیکنان بزرگی دارد که در لیگ های اروپایی بازی می کنند. دیدار برابر الجزایر یکی از سخت ترین بازی هایی است که تا قبل از بازی با مراکش انجام می دهیم. این تیم در خطوط مختلف، تیم قدرتمندی هست. ما بازی ارزش را دیده و آنالیز کرده ایم و فکر می کنم فارغ از هر نتیجه ای این دو بازی یک محک خیلی بزرگ و همچنین یک پیروزی جهت ما است که برابر تونس و الجزایر بازی کردیم. تجربه بسیار بزرگی جهت همه تیم و حتی بازیکنان باتجربه مثل من است که می توانیم برابر تیمی تا این حد قدرتمند و با کیفیت بازی کرده و تجربه کسب کنیم و در نهایت یکی از حریفانمان در جام جهانی را بشناسیم.

شجاعی راجع به این که حضورش در تیم ملی اتفاق خوبی است که می تواند تجربه را به بازیکنان جوان تر انتقال یافته کند، گفت: این اعتقاد قلبی من است که اهمیتی ندارد پیراهن تیم ملی را مسعود شجاعی بپوشد یا بازیکن دیگری. مهم این است که آخر سر در جام جهانی بازیکنانی داشته باشیم که با تجربه یا جوانی یا توانایی ارزش می توانند به سود تیم ملی کار کنند. فکر می کنم هیچ تفاوتی نمی کند که اسم این بازیکن چه باشد. مهم این است که یک بازیکن چقدر می تواند به تیم ملی کمک کند.

وی افزود: این را هر لحظه گفته ام و الان هم تاکید می کنم جهت من افتخار بسیار بزرگی است که می توانم پیراهن مقدس تیم ملی کشور عزیزمان ایران را بپوشم. این فقط در حرف نیست. تلاش کرده ام در این چند سال حرفم را با تمام وجود ثابت کنم. ایمان دارم که این افتخار بی نظیری است که توانستم دوباره به تیم ملی برگردم و پیراهن تیم ملی کشورم را بپوشم. فکر می کنم بزرگ تر از این جهت بازیکنی اتفاق نمی افتد که بتواند با پیراهن تیم ملی کشورش در جام جهانی حضور داشته باشد.

بازی با تونس و الجزایر جهت ما پیروزی است/ مثل یک سرباز به پیراهن کشور عزیزمان ایران افتخار می‌کنم ، شجاعی

کاپیتان تیم ملی ادامه داد: اینجا هستم تا تجربه دو بار حضور در جام جهانی، چند دوره حضور در جام ملت ها و سال ها بازی در اروپا را جهت موفقیت تیم ملی کشورم به بازیکنان جوان تر انتقال دهم و از این طریق با توانایی که دارم بتوانم به تیم ملی کشور عزیزمان ایران کمک کنم. من و همه بازیکنانی که در تیم ملی حضور داریم باید تلاش هر روزمان این باشد که بتوانیم این پیراهن مقدس را در جایگاه بهتری قرار داده و اسم کشور عزیزمان ایران را در حایگاه بهتری در فوتبال دنیا قرار دهیم. این تمام فکر و ذکر من است و با تمام وجود و با تمام افتخار تلاش می کنم این اتفاق بیفتد.

شجاعی همچنین راجع به که فرصتی استثنایی دارد که در سومین جام جهانی اش حضور داشته باشد، گفت: خدا را شکر می کنم که بعد از مدتی که در تیم ملی نبودم، الان این وقت برایم ایجاد شده است که به کشورم خدمت کنم. بعضی وقت ها در زندگی اتفاق هایی می افتد که خارج از کنترل ما است و جهت من این اتفاق در زندگی ورزشی ام افتاد. هر لحظه همه چیز در اختیار خود آدم نیست و آن اتفاق افتاد و من مدتی در تیم ملی نبودم. فکر می کنم بدترین اتفاقی بود که می توانست جهت من بیفتد. در آن برهه همراهی با تیم ملی را از دست دادم و نتوانستم با تیم ملی کشورم باشم ولی الان خدا را شکر می کنم که می توانم مثل یک سرباز پیراهن تیم ملی را بر تن کنم و به این عنوان افتخار می کنم. از همه کسانی هم که کمک کردند تا در خدمت تیم ملی باشم، تقدیر می کنم.

مسعود شجاعی راجع به دومین دیدار تیم ملی کشور عزیزمان ایران در اردوی فروردین و بازی برابر الجزایر گفت: دومین دیداری است که در این اردو انجام می‌دهیم. الجزایر هم

وی افزود: بعد از آن اتفاقات، سومین حضور در جام جهانی با پیراهن تیم ملی می تواند بزرگ ترین اتفاق زندگی شخصی و حرفه ای من باشد. نه به خاطر رکورد حضور در جام جهانی بلکه به این علت که می توانم با پیراهن تیم ملی دوباره در جام جهانی حضور داشته باشم و این بزرگ ترین اتفاق و افتخار جهت من هست. روزی که بتوانم سومین جام جهانی را با پیراهن کشور عزیزمان ایران تجربه کنم فکر می کنم بزرگ ترین روز زندگی ورزشی من خواهد بود و روزی است که تا آخر عمر آن را فراموش نمی کنم. همانطور که قبلا گفته ام دوست دارم آن روز را با یک اتفاق خوب مراسم خوش حالی بگیریم. در آن روز از تمام وجودم مایه می گذارم تا با کمک بازیکنان دیگر بتوانیم باعث غرور و افتخار کشور شویم.

واژه های کلیدی: ایران | پیراهن | الجزایر | بازیکنان | اتفاق خوب | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog