مایع السیسی آمریکا استقبال تروریسم آمریکایی

مایع: السیسی آمریکا استقبال تروریسم آمریکایی رئیس جمهور رئیس جمهور دونالد ترامپ مبارزه با تروریسم

، فراری&quot، «هشدار داده بودم» ، انتقاد داودنژاد از اوضاع اکران &quot

علیرضا داودنژاد با انتقاد از اوضاع پخش فیلم “فراری” گفت: به دلایلی که در وقت مناسب توضیح خواهم داد، چیده شدن این شرایط را جهت اکران فیلمم آینده نگ..

ادامه مطلب

زیباترین ستاره‌های بالای ۶۰ سال دنیا

ستاره هایی که نام ارزش را در ادامه مطلب برایتان آورده ایم، در چند چیز اشتراک دارند: ثروت، شهرت، موفقیت و قشنگی ظاهری. قشنگی یکی از فاکتورهای مهم در د..

ادامه مطلب

فیلم ساز دولتی نبوده ام / فریدون جیرانی

فریدون جیرانی یکی از متفاوت ترین فیلم های سال های اخیرش را راهی پرده سینماها کرده هست. فیلمی با ساختار سینمایی متفاوتی که با استقبال عجیبی از سوی مخاطب عام..

ادامه مطلب

تمجید مهران مدیری از علیرضا عصار

مهران مدیری در کنسرت علیرضا عصار گفت: من شاهد بودم او شش، هفت سال خودخواسته در منزل نشست و فکر کرد؛ اصلا فکر نمی‌کردم بشود با این عظمت و درخشش برگشت...

ادامه مطلب

ساخت فیلم سینمایی «کوروش کبیر» به کجا رسید؟

مسعود جعفری جوزانی کارگردان سینما در بزرگداشت روز جهانی حقوق بشر که در کانون وکلای دادگستری مرکز برگزار شد، با ابراز تأسف از اینکه بعد از گذشت ۶۹ سال ..

ادامه مطلب

هم ژن خوب هم پشتکار , امیرحسین فتحی

وقتی امیرحسین فتحی در فصل اول سریال شهرزاد از داستان خارج شد خیلی ها تصور کردند کارگردان نمی خواسته این تصور شکل گیرد که نقش پررنگی به فرزند داده هست. امیرحسین ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (537)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب